فروشگاه صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در مرکز تجاری جهزیه افتتاح شد

1400/03/01
فروشگاه صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در مرکز تجاری جهزیه افتتاح شد

فروشگاه شعبه مرکز تجاری جهیزیه طی مراسمی با حضور مدیران ارشد ناسیونال ایران افتتاح شد.

پنجشنبه 23 بهمن ماه 1399 مصادف با افتتاح فروشگاه شعبه مرکز خرید جهیزیه بود. مراسم افتتاحیه این فروشگاه با رعایت محدودیت های ویژه کرونا با حضور مدیران ارشد شرکت ناسیونال ایران برگزار گردید.

این فروشگاه در طبقه همکف مرکز تجاری جهیزیه در میدان شوش واقع  شده است. در این فروشگاه تمام محصولات شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال شامل لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه با برند تولیپس و تولیپس پلاس و تلفن های خانگی با برند گیگاست عرضه می شود. هدف اصلی این فروشگاه ارائه محصولات در کنار راهنمایی مفید و حضوری درباره محصولات و پاسخگویی به سوالات مشتریان از سوی کارشناسان حاضر در فروشگاه می باشد.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران با همکاری بانک سپه طرح تسهیلی بهین کارت جهت تهیه آسان لوازم آشپزخانه و منزل این نوید را می دهد که تمام مشتریان از سراسر ایران می توانند به آسانی با ارائه بهین کارت سپه به صورت اعتباری محصول و برند دلخواه خود را انتخاب و خرید نمایند.  لازم به ذکر است که در طرح خرید اعتباری بهین کارت سپه، مشتریان گرامی می بایست تسهیلات را در مدت 36 ماه با بانک تقسیط نمایید.

جهت دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر در این باره می توانید ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس nationaliran.co دنبال کنید.